تجهيز سالن آمفي‌تئاتر با در نظر گرفتن طراحي صوت، نور و دکوراسيون انجام شده که به معني خريد، نصب و راه اندازي تجهيزات سالن از جمله سيستم برقي مناسب، نوردهي و تجهيزات صوتي و تصويري است. انجام دکوراسيون و چيدمان را نيز مي‌توان در فرايند تجهيز سالن در نظر گرفت. تناسب طرح با کاربري محيط و استفاده از تجهيزات متناسب با وضع آتيکي سالن و بهره‌وري مناسب از تجهيزات موارديست که در تجهيز سالن‌هاي آمفي‌تئاتر، کنفرانس، جلسات و سالن‌هاي چند منظوره بايد در نظر گرفته شود.


از آنجا که در سالن‌هايي مانند سالن‌هاي آمفي تئاتر و کنفرانس ارتباط کلامي و تصويري طي فرايند‌هايي مانند نمايش، اجراي موسيقي، سخنراني و … بين افراد برقرار مي‌شود، تجهيزات صوتي و تصويري اين سالن‌ها از اهميت بالايي برخوردارند. استفاده از تجهيزات صوتي و تصويري حرفه‌اي متناسب با طراحي نور و صوت سالن بسيار اهميت مي‌يابد. براي مثال در سالن آمفي‌تئاتر و طي يک اجراي نمايشي نياز است تا صداي محيط سن به وضوح پخش شود. در اين صورت اطاق فرمان از ميکروفن محيطي استفاده شده در سن استفاده مي‌نمايد. اين در حاليست که طي پخش يک فيلم يا يک سخنراني بايد از سيستم صوتي ديگري بهره جست.


مشخصات

  • جهت مشاهده منبع اصلی این مطلب کلیک کنید
  • کلمات کلیدی: سالن ,تجهيزات ,استفاده ,تصويري ,صوتي ,تجهيز ,تجهيزات صوتي ,تجهيز سالن ,آمفي تئاتر ,سالن آمفي‌تئاتر
  • در صورتی که این صفحه دارای محتوای مجرمانه است یا درخواست حذف آن را دارید لطفا گزارش دهید.

تبلیغات

محل تبلیغات شما
عکس آقای خامنه ای

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

Shawn Aaron Andrew Terry Alfreada Casey عطر و ادکل مردانه و زنانه اصل فروش اينترنتي باميلو همه چيز در مورد پرستار کودک Edward